LATO 2023 Z KS PROGRES WARSZEWO

Zapraszamy na wyjątkowy obóz sportowo-rekreacyjny w Łebie! Jeśli Twoje dziecko uwielbia sport, grać w piłkę, kocha pływać oraz spędzać czas na świeżym powietrzu wsród rówieśników to ten obóz jest skierowany właśnie dla Was. Gwarantujemy niezapomniane atrakcje w urokliwym miejscu nad samym jeziorem Sarbsko oraz morzem bałtyckim. Ośrodek gwarantuje wielką przestrzeń, w której korzystać będziemy z wielu atrakcji. Odwiedzimy również miejscowe atrakcje, a wieczorami nie zabraknie czasu na zabawy integracyjne. Profesjonalna i doświadczona kadra zapewni uczestnikom wspaniałe chwile, które zapamiętają na długo.

Doskonała zabawa

Codzienny program zajęć sportowych - treningi piłkarskie, zajęcia ruchowe, gry zespołowe, zabawy integracyjne i działania w grupach.

Moc Atrakcji

Nielimitowane korzystanie ze wszystkich atrakcji ośrodka - basen, boisko, orlik, boisko plażowe, kajaki, wspinaczka skałkowa, ognisko, sale dyskotekowe i treningowe, siłownia, sauna, świetlice z TV, plac zabaw.

Wykwalifikowana opieka

Doświadczona kadra trenerska oraz wykwalifikowani wychowawcy, ratownicy oraz instruktorzy sportu.

Wyjścia Zorganizowane

Park Dinozaura, Łeba centrum, okoliczne lasy, place zabaw.

Zajęcia Integracyjne

Codzienne zabawy wieczorne takie jak: Bingo, Mam talent, dyskoteka, Quiz, Państwa miasta i wiele innych...

ZAPEWNIAMY ZNAKOMITY CZAS Z BOGATYM PROGRAMEM ORAZ MNÓSTWEM ATRAKCJI!

MINI AQUAPARK

Basen kryty, w którym znajduje się zjeżdżalnia, kaskada wodna, ścianka wspinaczkowa, bicze wodne oraz sauna.

PEŁNOWYMIAROWE BOISKO DO PIŁKI NOŻNEJ

Pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej z naturalną nawierzchnią - do dyspozycji aż 11 bramek (w tym 3 przenośne).

BOISKO TYPU "ORLIK" I BOISKO DO PIŁKI PLAŻOWEJ

Boisko wielofunkcyjne ze sztuczną trawą oraz Beach Soccer.

SALKA SPORTOWA

Sala do treningów sportowych i zajęć gimnastycznych.

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

Mobilna ścianka wspinaczkowa z automatyczną asekuracją i 3 torami o różnym stopniu zaawansowania.

PARK DINOZAURA

Największy tego typu park w Polsce. Ponad 100 gatunków gadów! Łeba Park daje również rzadką możliwość goszczenia w pradawnej chacie oraz w skalnych grotach obrazujących codzienne życie i pochówek Neandertalczyków. Można też obejrzeć sceny z polowań na grubego zwierza.

JAKO KADRA ZAPEWNIAMY

Jako doświadczona kadra organizująca obozy piłkarsko-sportowe dla dzieci, pragniemy zapewnić Państwa pociechom wyjątkowy i niezapomniany czas spędzony nie tylko na doskonaleniu swoich piłkarskich umiejętności, ale również na przeróżnych zabawach, które daje nam ośrodek. Nasz obóz, oprócz przygotowania pod piłkarską rywalizację, gwarantuje również wiele innych atrakcji, które z pewnością umilą czas Państwa dzieciom. W ramach naszej oferty, organizujemy różnorodne aktywności integracyjne oraz imprezy wieczorne, co pozwoli na nawiązanie nowych przyjaźni i zapewni miłe wspomnienia na długi czas.

Wyjątkowy i niezapomniany czas!

Wiele treningów piłkarskich oraz zajęć sportowych!

Przeróżne atrakcje!

Zabawy integracyjne oraz wieczorne!

Pamiątkową koszulkę!

JAK SIĘ BAWILIŚMY POPRZEDNIO?

Wyjątkowy i niezapomniany czas w okolicach jeziora Trzesiecko - tak wspominamy ubiegłoroczny obóz z Progresem. Aktywnie spędzone chwile, treningi i zabawy na świeżym powietrzu czy kąpiele w ciepłe dni - to tylko namiastka tego jak bawiliśmy się ostatnio. Zresztą zobaczcie sami

INFORMACJE W PIGUŁCE

Organizowany przez KS Progres Warszewo obóz piłkarsko-sportowy Łeba 2023 to wyjątkowa okazja dla młodych zawodników, którzy chcą doskonalić swoje piłkarskie umiejętności, jak również dla dzieci, które chcą aktywnie spędzić wakacyjny czas ze swoimi rówieśnikami. Poniżej przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat obozu w jednym miejscu:

Termin Obozu

19.08 – 26.08
7 DNI SUPER
ZABAWY

Cena Obozu

2099 zł – FIRST MINUTE DO 5 MAJA!
2199 zł – SECOND MINUTE DO 5 CZERWCA!
2299 zł – płatność po 5 czerwca

Lokalizacja

Ośrodek Janina
ul.Łebska 13
Nowęcin 84-360 Łeba

Zapisy

Formularz zgłoszeniowy On-Line
Tel: 509 608 779

INFORMACJE O PŁATNOŚCIACH

Aby zapisać dziecko na obóz należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 500 zł na podane konto tym samym akceptując REGULAMIN obozu. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego bez wpłaty zaliczki nie gwarantuje zachowania miejsca. Termin wpłaty pozostałej kwoty otrzymacie Państwo drogą mailową lub sms-ową.

Dane do przelewu:
nr konta: 76 1140 2004 0000 3202 8041 2608
Klub Sportowy Progres Warszewo
Słoneczne Wzgórze 20, 71-810 Szczecin
NIP: 851 324 42 14
REGON: 385034555
KRS: 0000818113

TYTUŁEM: Imię i nazwisko dziecka, obóz
Niezbędne dokumenty (kartę kwalifikacyjną, regulamin obozu, zgodę na wykorzystanie wizerunku) należy donieść organizatorowi maksymalnie w dniu wyjazdu na obóz!

DOKUMENTY OBÓZ ŁEBA 2023

Obóz Łeba Progres Warszewo 2023 to wydarzenie, które zbliża się wielkimi krokami, dlatego istotne jest, aby uczestnicy dostarczyli wszystkie niezbędne dokumenty przed jego startem.

ZAPISY ON-LINE OBÓZ ŁEBA 2023

Jeśli planujecie wziąć udział w naszym obozie, ważne jest, abyście wiedzieli, że liczba miejsc jest ograniczona! Dlatego też, jeśli chcecie mieć pewność to nie zwlekajcie do ostatniej chwili!

    Dane osobowe dziecka

    Dane osobowe Rodzica/Opiekuna - osoby do kontaktu

    Informacje o stanie zdrowia dziecka, zaleceniach oraz inne ważne informacje

    Zgody